فرهاد مهدابی عملاً در علوم مدیریت تحصیل کرده و فعال در زمینه تحقیق، تعلیم، و مشاوره درامور  مدیریت نیروی انسانی می باشد. سوابق آکادمیک و تجربیات عملی فرهاد مهدابی در داخل و خارج از ایران در بخش خدمات و تولیدی به درک مشکلات و پیچیدگی ها و برطرف کردن مسائل پرسنل و کارفرمایان کمک شایان نموده است. فرهاد مهدابی در دوره لیسانس در ایران  به فعالیتهای آموزشی  تمایل یافت و در سالهای بعد بصورت پاره وقت تدریس را  آغاز نمود. پس از اتمام دوره  لیسانس در انجام خدمت وظیفه سربازي نوع خدمت را مسئوليت فرماندهي گروهان سپاه آموزشی انتخاب  نمود و هدف خود را در زمینه آموزش پیگیر شد. پس از انجام خدمت وظیفه بقصد ادامه تحصیل به آمریکا عزیمت نمود. بعد از اتمام موفقیت آمیز دوره فوق لیسانس به تدریس علوم کامپیوتر و مدیریت در دانشگاه دیترویت، میشیگان- آمریکا نائل گشت.

معرفی موسس

فرهاد مهدابی همواره عضو فعال در بخش بازرگانی و تولیدی بوده و مسئولیتها و وظایف اجرائی و مدیریت را در شرکت ایران ناسیونال  (ایران خودرو)، کمپانی کرایسلر، کمپانی فورد و تدریس در دانشگاه دیترویت، میشیگان- آمریکا را  داشته است.  بعنوان کارآموز برنامه نویس  سیستمهای مدیریت انفورماتیک (Management Information Systems; M.I.S ) در سال ۱۹۷۵ در شرکت کرایسلر استخدام شد و در مقر اصلی شرکت کرایسلر،  شهر دیترویت، میشیگان- آمریکا شروع بکار کرد و تا درجه مدیریت تیم طراحی پروژه های انفورماتیکی در سال ۱۹۹۲ پیش رفت. در طول ۱۷ سال  اشتغال در بخش M.I.S  شرکت کرایسلر، مسئولیت حساس و کلیدی در اجرای طرح های تحقیقاتی، مدیریت و آموزش  منابع نیروی انسانی را  برعهده داشت. آخرین سمت وی ریاست تیم  کامپیوترایز سازی  سیستمهای  تصمیمگیری روئسای عالیرتبه بود،Project Leader for Executive Information Systems, 1992 ,( E.I.S) فرهاد مهدابی مشاور مدیریت در امور تولیدی، سرویس دهی، کیفیت کالا و طرح های آموزشی می باشد.  فرهاد مهدابی بنیانگذار شرکت گلوبال کانکت (Global Connect )  سال ۱۹۸۰،  در شهر  وارن، میشیگان-آمریکا بود و بنیانگذار  موسسه تحقیق و آموزش مدیریت نیروی انسانی  درسال ۱۳۷۳، که بمنظور اشائه علوم مدیریت نیروی انسانی میباشد.

۱- لیسانس علوم اقتصاد (۱۳۵۰- دانشگاه ملی، تهران- ایران)
۲- کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر (M.A ،1974 - دانشگاه دیترویت ، میشیگان- آمریکا)
۳- کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (M.B.A ،1976 - دانشگاه دیترویت ، میشیگان- آمریکا)
۴-  کارشناسی ارشد علوم اقتصاد (M.A ،1978 - دانشگاه دیترویت ، میشیگان- آمریکا)
۵-  کارشناسی ارشد جامعه شناسی (M.A ،1992 - دانشگاه وین استیت ، میشیگان- آمریکا)
۶-  پروسه بهبود کیفیت، دوره شش ماهه فیلیپ بی کراز بی Philip B. Crosby ،1987)- دیترویت، میشیگان- آمریکا)
۷- روابط عمومی و سخنرانی، دوره شش ماهه ديل کارنگی Dale Carnegie Course ،1987) - دیترویت، میشیگان- آمریکا)

شركت در تعداد بیشماری دوره کارآموزی حرفه ای و شخصی، بعنوان عضو انجمن مدیریت شرکت کرایسلر، از قبیل روانشناسی، مددکاری اجتماعی، روان درمانی نوجوانان و خانوادگی، مدیریت نوآوری، گویندگی و بازاریابی، ترک اعتیاد مواد مخدر، تبلیغات و طراحی.

تحصیلات دانشگاهی و دوره های حرفه ای:

فرهاد مهدابی

توجه : لطفا جهت ملاحظه اصل مدارك به زبان انگليسي و يا آن دسته از مداركي كه تائيديه فارسي ندارند به قسمت انگليسي اين سايت رجوع شود.